Forum Replies Created
|
RE: Avantura,Švicarska,Hrvatska,Bosna,Srbija.. Zašto da ne, srdačan pozdrav! Uvijek je super nekoga upoznati. |
In forum Otvorite razne teme |
3 years ago |
|
RE: Avantura,Švicarska,Hrvatska,Bosna,Srbija.. Ima li neka ženska osoba ovdje koja bi razgovarala, za eventualno druženje bi bilo lijepo da je oz Istočne Slavonije. Naravno, mislim na druženje preko osobnih poruka a ne na prepucavanje po forumima.... |
In forum Otvorite razne teme |
3 years ago |